Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1-1,5 hónapja megduzzadt...

1-1,5 hónapja megduzzadt nyirokcsomó mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mikor először előhött lágyék részen el is múlt 1,5 hét alatt. Megint előjött kb 1,5 hete, nagyon picire összezsugorodott, de ma reggel mikor megfogtam megint nagy volt? Ez valami komoly dolog vagy? Kezdek kicsit aggódni.
2018. febr. 23. 18:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagyis szerintem nagyon sok eséllyel nyirokcsomó. A combtövemnél van a a szeméremdomb alatt ahol kezdődik a kisajkam azzal egy conalban van. Ez itt nyirokcsomó lehet ugye? Eléggé meg vagyok ijedve.
2018. febr. 23. 18:34
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet nyirokcsomo de akr egy szortuszo gyulladas is

ha nyirokcsomo akkor meg kellenee mutatni, lehet egy nemi betgseg kovetkezmenye is, ha csak ez az egy van

2018. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem pl. kitapinthatoak a nyirokcsomoim alapjaraton is tobb helyen is plane lagyeknal mert eleg sovanynak szamitok.
2018. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ráülni idegen wc re és nemi életet se élek. Nem tudom. Hajnalba nem tudom, hogy mit csinálta álmomba, de már csak arra ébredtem, hogy szőrnyen fáj ott a kis csomónàl valami, ez kb ha fél perc alatt elmúlt. Kezdek aggódni, de orvoshoz nem merek elmenni, mert mi van ha valami nagyon rossz derül ki. Amúgy olyan max 1 cm szokott lenni mikor a legnagyobb, nem fáj, nem piris a bőröm. Közvetlenül a bőr alatt van, nem tudom elhúzni felüle a bőrt. Alatta lévő területekkel nincs ősszenőve, amúgy egy kemény csomó.
2018. febr. 25. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!