Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy ismerősöm nem hajlandó...

Egy ismerősöm nem hajlandó elmenni nőgyógyászhoz visszatérő hüvelyi fertőzéssel. Hogyan tudnám meggyőzni?

Figyelt kérdés
Ütközik a nézeteivel az, hogy elmenjen orvoshoz visszatérő bakteriális fertőzéssel. Véleménye szerint az antibiotikum méreg és minden fejben dől el. Hiába mondtam el neki, hogy akár meddő lehet, nagyjából keresztül néz rajtam. Mit tudok vele tenni, hogy végre elmenjen orvoshoz?

2018. febr. 26. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha igy all hozza,akkor szerintem nem sokat.Nem tudom milyen tunetei vannak,de,ha majd eljut addig,hogy szexelni akar valakivel,de mar alapbol faj neki es esetleg a hugyutakra is atterjedt a fertozes,akkor lehet meggondolja magat.Csak akkor mar nem lesz eleg egy doboz antibiotikum.Emlitsd meg neki,hogy a parjanak is atadhatja.Egyebkent meg,ha nem megy el orvoshoz honnet tudjatok,hogy bakterialis fertozese van?
2018. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!