Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Férfi létemre évente szembesül...

Férfi létemre évente szembesülök hugyúti fertőzéssel?

Figyelt kérdés

18 éves múltam,190 cm,105 kg(ha számít vhol),egészségesen étkezem,de nem nagyon sportolok.(tesi órákon kívül )max nyáron kajakozon,úszok.

Elsőnek 16 évesen történt ,vszeg felfázzan.Abtibiotikun Uractivval ötvözve vitte el. (!.Rá kb 1 évre megint megáldott az Isten eggyel,ekkor én szerintem azért történt,mert azzal a kézzel amelyikkel mikozben önkielégítést végezten(jobb) a mobilom képernyőjén jártam(természetesen ezzel a mobillal városban is járok :suli,Bkv,kutya f a s z a,stb.Érdemes hozzátenni azt,hogy nyáron szoktam fürdőcskézni egy 18 fok hőmérsékletü tóba.

Ha valaki hasonló cipőben jár,var orvos,esetleg a fentik közül megtalálta a gondot,kérem írjon!


2015. jún. 24. 12:50
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja,és a 'kutya faszát' ne szó szerint értsétek xDDDD

Csak most láton,mi jött ki...:)))

2015. jún. 24. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Férfiaknál csak akkor alakul ki húgyúti fertőzés, ha van valami elváltozás a háttérben. Urológiai kivizsgálásra lenne szükséged.

Ha élsz nemi életet, akkor pedig nemi betegségek irányában nem ártana szűrni.

2015. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Húgyúti fertőzés a férfiaknál többnyire úgy alakul ki, hogy olyan nővel volt egyszer, akinek baktériumai voltak. Ha nincs időben kikezelve, krónikus prosztatagyulladás alakulhat ki. Menj el urológushoz, vesz mintát és elküldi a laborba tenyésztésre. Majd kiír antibiotikumot a baktériumod szerint. Ondótenyésztést kérj, mert a vizelet nem mindig mutat.
2015. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A baj az,hogy még eddig nem voltam nővel...
2015. jún. 24. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy wc után mindig moss kezet, mielőtt a farkadhoz nyúlsz.
2015. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2-esnek igaza van, alapból, ha férfiként kapsz húgyuti fertőzést, az már komplikáltnak számít (csak nőknél nem).


Menj el orvoshoz, és mondd meg, hogy már többször volt ilyened és vizsgáljanak ki.


Nagyon meg lehet szívni ilyesmivel, terméketlenség, impotenci, krónikus, soha, semmilyen antibiotikummal ki nem irtható fertőzések, stb.


Hidd el, nem akarod ezt. Menj el orvoshoz minél hamarabb.

2015. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok,köszi a választ!Utolsó,te is hajlamos vagy erre?
2015. jún. 26. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:
nem, de orvos vagyok, bar nem urologus.
2015. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!