Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan fertőzés, ami a...

Van olyan fertőzés, ami a következő tünetekkel jár vagy ez esetleg valami súlyosabb?

Figyelt kérdés

Bal oldali nyaki nyirokcsomóm enyhén duzzadt, hátul a nyelvem bal oldala érzékeny, néha fáj. Közvetlenül a nyelvem bal oldala mellet a rágó fogaim alatt van egy érzékeny terület, zalán egy seb lehet ott. A fenti panaszokon kívül néha apró afták is vannak a számban és elégy gyakran, kb. 2-3 hetente kisebesedik a szám a fogínyem környékén. Szerintetek ez valamilyen fertőzés vagy a stressz következménye, esetleg szájüregi daganat? Most fogok érettségizni és emiatt (és egyéb okok miatt is még sajnos) elég stresszesek a mindennapjaim. Egyébként havi 1-3 alkalommal el szoktam járni barátokkal iszogatni, bulizni és ezeken az alkalmakon dohányozni is szoktam (kb. 1.5-2 éve).

19/F



2018. febr. 27. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogorvosnál mikor voltál utoljára? Akkor is megvoltak már a tünetek?
2018. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb. fél éve
2018. febr. 27. 14:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor éppen nem, de már azelőtt is előfordult a fenti tünetek valamelyike.
2018. febr. 27. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
És?
2018. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, értem. (Egyszerre írtuk.)


Én megmutatnám a házidokinak.

2018. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet valamelyik fogaddal van a baj, menj el fogorvoshoz.
2018. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!