Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? (gyomorfájás)

Mi lehet a bajom? (gyomorfájás)

Figyelt kérdés
Tegnap este egy kicsit össze-vissza ettem. Majdnem egy tepsi pizzát, elég sok mogyorót, két banánt, 100 gramm babapiskótát, majd végül egy joghurtot, mindezt kb 20-éjjel 3ig. Már akkor éreztem, hogy fáj egy kicsit a gyomrom, de aztán elaludtam. 11 körül keltem, akkor még jobban fájt, mondhatni görcsölt, azóta 4x voltam wc-n. Először keményebb, kukoricás (lilahagyma és kukorica is volt a pizzán, gondolom, ez is rátett egy lapáttal) aztán kicsit puhább, harmadszor pedig sárgás-barnás, láthatóan "friss", ebben voltak a mogyoródarabok. Amint ez kijött, megkönnyebbült a hasam, vissza is tudtam aludni. Fél 3 körül keltem, azóta egyszer kellett mennem, de annak is ugyanilyen állaga volt:sárgás-barna, kicsit kenőcsös, de egyáltalán nem hasmenéses. Azóta nem ettem semmit, éhes sem vagyok, iszom csak. Még azért érzem, hogy fáj, főleg nyomásra kellemetlen. Mi lehet ez? Lehet, hogy csak az össze-vissza evés miatt van?
2018. márc. 18. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg. Ha elolvsod a kérdésed, magadnak is borzasztónak tünhet. Méghozzá éjjel, mikor az emésztés nem dolgozik.
2018. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Butaság, hogy nem dolgozik az emésztés. :D

De tényleg elég borasztó, azóta ettem egy kis háztartási kekszet, talán jobb is lett.

2018. márc. 18. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!