Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Diagnosztizáltak toxokarózissa...

Diagnosztizáltak toxokarózissal. Van valakinek már vele tapasztalata? Ha igen, kérem irja meg. Köszönöm.

Figyelt kérdés
A betegség már kialakult, a májamat és tüdömet támadja. Volt-e már valakinek hasonló problémája? A kezelés tudtommal hosszutávu, és nem is egyértelmüen bizonyitott a szerek pozitiv hatása.
2010. jún. 11. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Helló!

Nekem nincs tapasztalatom,el tudom mondani hogy az efféle élősködőket nehéz kiírtani,általában ha megvan rá a megfelelő immunválasz a szervezet kiírtja magától egy idő után az élősködőket.Van hogy szerekre van szükség amik gátolják szaporodását,életbenmaradását.Aztán ezek az élősködők elhalnak és idő mire lebomlanak az elhullottak.

Úgy tudom hosszan elhúzódó,de nem olyan veszélyes.Ritka a súlyos komplikáció.A szerek nem föltétlenül hatnak pozitívan a szervezetre,viszont még károsabbak az élősködőre,mint emberre.A kortikoszteroidok emberben is megtalálhatóak,a féregölők nem tesznek jót az embernek de sokkal hasznosabbak mint amennyire károsak.Nem hallottam még hogy bárki belehalt volna.

2010. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!