Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudnam legyozni a...

Hogyan tudnam legyozni a hanyos virustol valo felelmem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tavaly augusztus vegen elkaptam egy hanyos hasmeneses virust, ami annyira megviselt, hogy azota nagyon tartok tőle. Barhova megyek mindig az jut eszembe, hogy uristen mi lesz, ha rosszul leszek? A tavaly nyari eset elott is kaptam mar el, es azert is tartom ettol nagyon, mert az elmult 4 evben minden evben legalabb egyszer megszenvedtem ezzel, viszont ez az iszony csak a legutobbitol kezdodott. Esetleg van ötlet, hogyan tudnam legyozni? Fordult mar elo ilyen valakivel?

17/L



2018. ápr. 3. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert a legutolso a legrosszabb elmenyed hanyassal kapcsolatban a tobbihez kepest?
2018. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem tudom. Talan azert, mert Balatonon voltunk nyaralni, es az utolso elotti ejszakan jott ki a testveremen. Onnantol kezdve kovetkezo ejszakan a masik testveremen jott ki, aztan a rakovetkezon (akkor mar itthon voltunk) rajtam es szuleimen. Őszintén szólva ugyanolyan rossz volt, mint az előzőek. Es azota ha utazunk valahova, vagy megyek valahova akkor ezen gorcsolok, ami utana oldodik bennem, mert elterelodik a figyelmem, de addig eleg zavaro. Penteken peldaul megyunk baratommal Pestre, mert karacsonyra halott penz koncertjegyeket kaptunk a sportarenaba es eszembejut, hogy uristen mi van akkor, ha majd ott leszek rosszul.. Vagy jovore a szalagavatomon vagy ilyesmi..
2018. ápr. 3. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát nem magától a hányástól félsz , hanem, hogy mások előtt leszel rosszul?
2018. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Talán igen. Mert ugye egy ilyet nem nagyon lehet leállítani. Marmint ha lazam lenne, vagy megfaznek, akkor semmi, mert az nekem nem akkora szenvedes, meg veszek be lazcsillapitot es kesz. De ha ezt a vírust kapom el, akkor ott nincs megallas, nem tudom kontrollalni se semmi.
2018. ápr. 4. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!