Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyirokcsomó duzzadás, na de...

Nyirokcsomó duzzadás, na de hónapokig?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja meg van dagadva egy nyirokcsomó a fülem alatt, doki elküldött tesztre, minden normál, semmi nemi betegség, vérteszt oké, de ez normális? Nem érzem magam betegnek!
2018. ápr. 18. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is, és állandóan.
2018. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve van. Sajnos a nyirokcsomó-daganatot (limfómát) a vérkép nagyon sok esetben nem mutatja ki, maximum emelkedett LDH és CRP értéket, ezért nagyon fontos a többé kivizsgálás, mert egy iszonyú sunyi rosszindulatú megbetegedésről beszélünk, ami sokszor már csak akkor ad tünetet, ha késő.


Kérdező, nem egy és nem két limfómást ismerek ( nekem is voltak tesztjeim, az összes negatív lett, és szerencsére, lekopogom,de nincs bajom) akiknél a lusta háziorvos csak legyintett, 2 hónap múlva meg kemón ültek. Komolyan volt olyan felelőtlen a háziorvos, hogy lesz**ta őket, és szerencsétleneknek mégis limfómájuk volt, és csak azért derült ki, mert kiküzdötték maguknak a beutalót hematológiára, minimum ultrahangra.


Kérlek, vizsgáltasd ki alaposan, hogy biztos ne legyen baj, mert a háziorvosok túl sokszor nem ismerik fel a limfómát, elintézik egy náthával, még ha rohadtul nem is az.

2018. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A limfóma az jár fájdalommal is a nyirokcsomókban?
2018. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, max az adott testrész fajhaf, ha ideget nyom
2018. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi újság veled kérdező ? Ki derült mitől van a nyirokcsomó duzzanat? Elmúlt?
2018. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!