Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Írnátok természetes immunerősí...

Írnátok természetes immunerősítő ételeket, italokat?

Figyelt kérdés
Kiskamasz fiam, nyúlánk magas, sovány. (apja is ilyen alkat volt) Ha elkap egy hányós vírust, nagyon megszenvedi. Szeretném megelőzni, hogy táplálkozásába illeszteni olyan ételt, gyümölcsöt, zöldséget stb.. ami segít őt megerősíteni, felerősíteni. Nem tabletta, gyógyszer érdekel, hanem táplálék.

2018. máj. 19. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Citromlé, piros bogyós gyümölcsök, fokhagyma, hagyma, lazac, olivaolaj (nem sütéshez, hanem nyersen, kenyérre). Én szoktam olyant csinálni (a kislányom is nagyon szereti), hogy egy-másfél dl olívaolajba keverek két összepasszírozott fokhagymagerezdet, kevés tengeri sót, apróra felvágott paradicsomot és mindezt pirítósra tesszük. Paradicsom nélkül is finom. Paradicsomot, gyümölcsöt érdemes termelőtől venni, mert a szupermarketekben kaphatók ilyen nagyüzemi termelésűek, múltkor pl. annyira szép volt egy ilyen helyen a paradicsom, hogy vettem, de teljesen víz íze volt.
2018. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok zöldség, gyümölcs, mozgás a levegőn, és ha nem allergiás a mézre, akkor 1 hónapos méhpempő kúra nagyon jó immunerősítő.
2018. máj. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fokhagyma,gyömbér és méz, ezeket össze is lehet keverni.
2021. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!