Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Segíthet két problémán egy...

Segíthet két problémán egy gyógyszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem szeretnék butaságot kérdezni,de mivel eszembejutott,gondoltam megkérdezem.

A héten az orvos tüdőgyulladásra,és arcüreg gyulladásra írt fel Antibiotikumot. Tegnap este óta a húgycsőnél eléggé viszket,és folyik ki valami. Mivel gombás fertőzésre gyanakodom,talán a felírt Antibiotikum segíthet ezen is ?


2018. máj. 20. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Se azt nem lehet tudni, hogy férfi vagy nő a kérdező, se azt nem, hogy elkezdte-e szedni az orvos által felírt antibiotikumot. Így csak azt a tájékoztatást lehet adni, hogy az antibiotikumok zömében baktériumok ellen hatnak és ezáltal megbonthatják a baktérium-gomba egyensúlyt a szervezetben.
2018. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnézést kimaradt, nő vagyok és természetesen elkezdtem szedni , a gyógyszert.
2018. máj. 20. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!