Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyakori kelések a bőrömön?

Gyakori kelések a bőrömön?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok és nagyon félek.. Időnként kelések jönnek ki rajtam fix helyeken. Például van egy ilyen fix hely az ujjamon és ott 2-3 hetente kijön egy kelés.. Ismerőseim szerint ez teljesen normális. De olvastam a neten hogy ez a HIV fertőzés velejáró tünete.. ez rémisztett meg nagyon.. fél éve volt egy 10-15 másodperces vaginális közösülsem. Lánynak előttem még 1 szexuális aktusa volt. Nem vagyok fáradt egész nap, nincs éjszakai izzadásom, nem vagyok lázas gyakran. Márciusban volt egy mandulaműtétem, ahol volt egy teljes képalkotó vérvétel, vizeletvétel és mindent normálisnak találtak, nem volt semmi gond. Nagyon félek hogy nehogy HIV legyen belőle.

2018. jún. 11. 12:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha fertőzött partnerre voltál, akkor nagy esélyed van. Ha nem, akkor nem.


Nem értem az alapvetést. Gyomorideggel várnád az eredményt? És? Most nem vagy ideges?


A HIV fertőzés nem kifejlett AIDS. Komolyan nem értem. 21 éves felnőtt ember vagy. Gumi nélkül szexeltél. Menj szűrésre.

2018. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ja és ez a kelés kb akkora mint egy pici gombostű feje, sőt még akkora sem. kb mint egy pattanás
2018. jún. 11. 13:10
 13/15 anonim ***** válasza:

Neked bőrgyógyászhoz kell menned, nem AIDS tesztre.

Ez olyan, mint amikor valakinek fáj a feje és rögtön agydaganatot képzel be magának :D

2018. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Utolsó!


3 éve volt nálam ilyen, hogy migrénem volt és sokat fájt a fejem, azon görcsöltem hogy agyrák.


2 éve hererák miatt féltem mert fájt a herém.


1 éve limfómától rettegtem a nyirokcsomóim miatt.


Most meg a HIV-től félek.

2018. jún. 11. 14:53
 15/15 anonim ***** válasza:
Jaj hát ez is te vagy? :D
2018. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!