Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Homloküreg gyulladásom van....

Homloküreg gyulladásom van. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Már 4napja érzem,hogy fáj a fejem,a homlokom körül..És ez néha a bal szememet is érinti..Sőőt..AZ IS vele együtt fáj..

Dokihoz nem mentem vele,de feltételeztem Homloküreg gyulladásom van..Megnéztem neten,minden stimmel..A tünetek,hogy hol "kell fájnia"..Minden..


Milyen következményei lehetnek ha nem megyek orvoshoz,és mit tanácsoltok?Milyen házi praktikákat stb..

Főleg orvosok segítségét várom,de bárki válaszát szivesen elolvasom.


17F


2010. jún. 16. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Súlyos.Menj azonnal orvoshoz,ha nem akarod,hogy átmenjen az agyadra is.Doki ad gyógyszert,mi nem tudunk írni receptet.Száraz meleg,pl.törölközőt vasalsz melegre és arcodra tartod.És orvoshoz mész.
2010. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami piszkosul erős antibiotikumot fogsz kapni. Irány az orvos, ez nem játék.
2010. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!