Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért gyullad be újra és újra...

Miért gyullad be újra és újra a mandulám?

Figyelt kérdés
Soha nem volt baj a mandullámmal május közepén gyulladt be először szedtem rá gyógyszert majd amikor az utolsó szemet vettem be aznap már fájt újra, akkor már nem írt ki a doki újra gyógyszert később vissza kellett mennem aztán csak írt ki hétfőn vettem be az utolsó szemét, és péntek este már éreztem hogy valami nem stimmel szombat éjszaka egyértelműen fájt bal oldalt. Mi lehet a gond? Eddig nem voltam beteges, de ez mostmár nagyon idegesít, köhögök is és az is elég kellemetlen.
2018. jún. 17. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el fogröntgenre. Valahol (valószínűleg ott) rejtett gyulladás van a testedben.
2018. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!