Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A klíma miatt produkálhatom...

A klíma miatt produkálhatom ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Mióta megy benn a klíma,azóta nincs olyan hónap,hogy ne lennék beteg.Fáj a torkom,begyulladt a fülem,fáj az arcom,könnyezik a szemem,köhögök.Fájnak az izületeim és belázasodom..Olyan hideg van a termünkbe,hogy teljesen le vagyok fagyva. Ma is pulcsiba ültem benn egésznap.Már reggel 5 után be van kapcsolva. Amikor szünetben kimegyek az udvarra egyből szakad rólam a víz szédülök,rosszul vagyok. Bemegyek a terembe és akkor meg lefagyok megint.(zárt térben dolgozok) Sosincs köztes állapot vagy megdöglünk vagy fagyhalál. Többször is jeleztük,parszor felmerült a téma aztán utana semmi,csak hogy nem tudnak mit csinalni mert akkor a kinti műhelyben megdöglenek a melegtől.

Dokinal voltam,azt mondta,hogy köptetőt vegyek be meg algopyrint aztan ennyi.


U.i: Nem kell egyből letámadni,higyjétek el én mindent meg teszek,hogy ne legyen problémám (beöltözök,vitaminok) Nagyon rossz így kinlódni,szenvedni.Szeretem a munkahelyem..



2018. jún. 19. 20:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. jún. 21. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!