Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kialakulhat még tályog mandula...

Kialakulhat még tályog mandulagyulladás után?

Figyelt kérdés
2 hete begyulladt a mandulám az orvos írt fel antibiotikumot meg ezt meg azt elkezdtem szedni már 1. nap után szinte nem is volt semmi bajom aztán mikor az antibiotikum kúra végefelé jártam megint előjöttek ugyan azok a tünetek láz torokfájás, a háziorvos elküldött fül-orr-gégészetre ott mondták gombás fertőzést kaptam el mert az antibiotikum ilyenkor utat enged nekik, kaptam ott egy gyógyszert mycosyst amit heti 1x kell bevennem, vettek a torkomból mintát meg vérvételre is elküldtek és 23-án kell visszamennem kontrollra, ezek utána visszamentem a háziorvoshoz a táppénzes papírért belenézett a torkomba mondta hogy már javul de még mindig lát benne gennygócokat és fél nehogy tályog alakuljon ki de már én is érzem a torkomon hogy kezd jobb lenni, könnyebben nyelek annyira nem fáj, szóval ha én érzek javulást meg ő is látja hogy javulgat tályog még alakulhat ki és ha igen mit kellene észrevennem?

2018. júl. 12. 10:19
 1/2 Szeder Katalin ***** válasza:
Még nagyobb fájdalmat, esetleg lázat éreznél, az ízületeid is fájhatnak. Ha ilyen nincs, nincs tályog.
2018. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor már megnyugodtam mert a torokfájás teljesen elmúlt láz sincs.
2018. júl. 16. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!