Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért köhögök ha hideg van...

Miért köhögök ha hideg van vagy ha fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

Kb olyan 3-4 évvel ezelőtt nyáron mindig nagyon hideg csapvízben fürödtem/tusoltam hogy este tudjak aludni. Kb olyan 00:00 kor mentem feküdni olyan 30 percnyi hideg tusolás után. Reggel 07:00 kor meg arra ébredtem hogy csúnyán köhögök (úgy éreztem mintha poros lenne a levegő). Nem volt lázam meg az orrom sem folyt semmi csak köhögtem. Pár hét alatt javult a dolog viszont észrevettem hogy továbbra is köhögök de csak reggel meg este. Nos a probléma az az hogy több évre rá is köhögési ingerem van reggelente meg este vagy ha nagyon fáradt vagyok. Kb olyan 30 percig tart pl reggel még fel nem ébredek rendesen a fáradságból.


Allergiás nem vagyok a lakás sem porosabb mint volt. Voltam tüdőszűrésen és vérvételen és mind a kettő kifogástalan. Széles választékban eszek és nem vagyok betegeskedő típus. Valaki esetleg tud valami okosságot?



2018. júl. 29. 19:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!