Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet a barátnőm hiv fertőzött?

Yoshimitcu kérdése:

Lehet a barátnőm hiv fertőzött?

Figyelt kérdés
Beteg lettem egy hete, tüneteim 38 fokos láz, mellékhere környéki fájdalom. Azt hittem hererák. Urológus semmit nem talált, háziorvos Savulin antibiotikumot írt ki, amit elkezdem szedni, utána piros viszkető kiütések foltok jöttek ki rajtam. A herefájdalom elmúlt, halványodtak a kiütések is, de még néha viszketek meg fáj a torkom. Másfél éve vagyok a barátnőmmel, azt mondja nem volt senkivel rajtam kívül. Én senki mással nem voltam csak vele. Mikor másfél éve megismerkedtünk, elmentünk hiv szűrésre együtt, mert eléggé szorongok a betegségek miatt, ami negatív volt mindkettőnknek. Falun lakik, de nem vagyok vele minden nap hogy mit csinál csak hétvégente vagyunk együtt. Csak gyógyszerrel szoktunk védekezni. Neki semmi baja, bár hétvégén azt mondta hányt valamitől. Most rettegésben vagyok hogy lehet hogy megcsalt azóta és beteg lett és megfertőzött hiv el? 29F
2018. aug. 14. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mitől lenne HIV? Ezt nem értem hogy jutott eszedbe.

Lehet akármilyen vírusfertőzés is, el fog múlni, de ha nagyon aggódsz, akkor mindkettőtöknek HIV teszt.

2018. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Biztos hogy nem vagy Hiv-es!
2018. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust, nem normális, hogy ennyire a HIV és más betegségek járnak a fejedben.
2018. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A piros viszkető foltok hol jöttek ki?

a péniszeden? ha igen lehet valamilyen húgyúti fertőzés, gomba vagy akármi. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Nézesd meg nemibeteg gondozóban, ha gond van a cerkával, nem kell szégyellni, sokan járnak ilyen helyre.

A hív szűrés meg sok helyen ingyenes, nem hiszem hogy az lenne, viszont megnyugodhattok mindketten ha emiatt aggódtok.

2018. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!