Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Agyserkentőt keresek gyereknek...

Agyserkentőt keresek gyereknek Ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eddig a max iq omega 3 at használtuk. Aktival kilőve.

Valami hasonló kiszerelés kellene mint a maxi 30 szemes és napi egy kapszula és 2100 körül volt az ára. Azok amik 30 szemesek és 2000 felett mozognak, napi 2-3 tablettával,olyat nem keresek. Sajnos a maxot sehonnan sem tudok rendelni már. :(

Gyerkő 11 éves

Ezt néztem de nem tudom gyereknek adható e napi 1 kapszulával.


[link]


2018. szept. 11. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem agyserkentő, hanem némi vitamin + 100mg koffein ami kb egy presszókávéval ér fel.
2018. szept. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Omega 3
2018. szept. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

10-12 év között 85 mg koffeinnél nem szabad többet fogyasztania egy gyereknek, amit te linkeltél, abban 200 mg van!!!! Meg akarod mérgezni?

Én nem tömném ilyen bogyókkal a gyereket, inkább természetes serkentőket adnék, csokoládét (abban is van koffein!), diót, illetve változatos étrend.

2018. szept. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Most van szőlő, szilva, sütőtök, és egyen brokkolit, kelbimbót, sárgarépát, almát. Cinkben gazdag ételek is jó agyserkentők, (húsok, olajos halak, búzacsíra, joghurt, teljes kiörlésű gabonából készült pékáruk, stb), napi 3-4 szem dió.
2018. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg a leírtak mellè szőlőcukor
2018. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
"Agyserkentőt" adni a gyereknek - hacsak nem szakorvos javasolta - bűncselekmény!
2018. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

#1 vagyok


"10-12 év között 85 mg koffeinnél nem szabad többet fogyasztania egy gyereknek, amit te linkeltél, abban 200 mg van!!!! Meg akarod mérgezni?"


kettő darabban van 200mg, ő napi egyet akart adni neki.


Nem mintha sokat változtatna. Koffeint adni egy gyereknek??? Miért nem rögtön extasy-t, végülis az is megpörgeti.


Az, hogy a sok buta embernek megmagyarázták, hogy egyen 1000mg-os C vitamint, ugyanúgy bevették, hogy agyserkentőket meg ilyen szirszrokat kell enniük. Nem, nem kell. Egészségesen, változatosan kell táplálkozni és mozogni.


Javasolnám elolvasni az alsó apróbetűs részt! "A felsorolt hatásokat klinikai vizsgálatok nem igazolják, azokat a gyártói ajánlás, valamint fogyasztói visszajelzések alapján, tájékoztató jelleggel közöljük!"


Érted? Klinikai vizsgálatok NEM igazolják azt, hogy bármit serkente, csak úgy bekamuzták.

2018. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Irtam,h.olyat leres2k mint amax oq ami omega 3. N nem tudtam,h.koffeint tartalmaz a másik. Ez csak egy kérdés volt. A lehető legkedvezőbbet szeretném venni ahogyan azt le is írtam. De el sem olvassátok rendesen a kiírásomat. Szeretnék olyatsmit venni mint a max iq mivel azt már nem kapok. Aktival kilőve. Gyümölcsös,zöldséges hozzászólónak köszönöm az ajánlatát,de jó ha mindezekből egy félét megeszik a gyerek. Ráadásul még a szőlőcukrot sem eszi. Pedig sportol.Jó han egyet egyet elszopogat legalább. De nem.
2018. szept. 11. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!