Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek, hogy vége legyen?...

Mit tegyek, hogy vége legyen? (Többi lent)

Figyelt kérdés
3 hete náthás vagyok, 2 hete közép fül tő gyulladásom van, (nem hallok rendesen és fáj, lényegében ennyi) kaptam antibiotikumot, meg vagy még 4 féle gyógyszert, szedem amikor kell de nem javulok, segîtséget szeretnék kérni, van valami módszer mert rz már elviselhetetlen, tudom tudom C vitamin, 5 napja szedek Cvitamin tablettákat és citromis vizet iszok, ez sem vált eddig be, kezd idegesíteni, ilyen hoszzú nátha még soha nem volt.

2018. szept. 12. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mit nem akarsz meghallani?
2018. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem értem, nem hallok a fülemre mert be van gyulladva. Erre gondolsz?
2018. szept. 12. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:

2 Tuti lelki probléma lesz. Azoknál nem gyógyul semmilyen gyógyszerre a probléma.


Valamit nem akarsz meghallani.

2018. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem tizenévesen volt, fül-orr-gégészen kiszivatták 2-3x és elmúlt, nem adtak semmiféle gyógyszert rá :/

Csak az egyik füled fáj?

2018. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fizikálisan meg menj be a Klinikáknál lévő Fül-orr-gége Klinikára reggel, esélyes, hogy koponya CT-t fognak csinálni neked.
2018. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5+ Keresd Dr. Angyal Emesét reggel 8-tól van, és ott is kell lenned, mert rengetegen jelentkeznek hozzá.


Nagyon jó doki. Nem csak felnőtt orvos, hanem gyerek is, ő szokott ügyeletbe lenni a Bethesdába is hétvégén, hétközben meg a klinikán. Fiatalnak tűnik, de arany keze van, és az egyik legjobb tanítványa volt a Dr.Rétinek.


Egy fillért nem fogad el.

2018. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6+Én tavaly voltam nála.
2018. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy lelki probléma, igazából nem akarok már dokihoz menni, megint gyógyszereket szedni, nincs valami alternatív módja a gyógyulásnak?
2018. szept. 13. 06:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy voltam fül orr gégészeten, ott írták ki a gyógyszereket, igen csak az egyik fülem fáj, ettől függetlenül szinte meglehetetlínei órán az odadigyelést, persze nem akartam "lógni" a suliból ez miatt viszont nem lenne rossz ha már vége lenne
2018. szept. 13. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!