Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen arclemosót ajánlotok...

Milyen arclemosót ajánlotok ekcémás arcbőrre?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve minden fürdésnél manna szappant használok az arcom tisztítására, ami nagyszerű volt a bőrömre, azonban olyan érzésem van, mintha ekcéma idején ez csak irritálná a bőrt. Több ezer forintos arctisztítók vásárlására nem igazán van lehetőségem, ezért érdekelne a véleményetek, hogy milyen arctisztítót használhatnék arcmosásra, amikor ekcémám van? Köszönöm szépen! 18/l

2018. szept. 16. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
tiszta víz
2018. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem minden arclemosó szárítja, és nem is vagyok ekcémás, nálad gondolom rontaná a helyzetet. De ha valaki tud valamit a vízen kívül, én is kíváncsi lennék rá.
2018. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha ekcéma biztosan, akkor levendula szappan, olaj vagy krém, 2-3 nap és elmúlik.
2018. szept. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem száraz, vízhiányos bőröm van, és előfordul, hogy ekcémás is. A szappanok nekem nagyon durván szárítják a bőrt, nem tudom, hogy a tiéd hogy bírja őket, valószínűleg más a bőrtípusod. Ami nekem bevált bolti termékek közül az a Dove tusfürdők. Azért ezek se tökéletesek, de a többinél fényévekkel jobbak. Ha odáig jutok, hogy bőrgyógyász kell, akkor az meg szokott felírni ilyen ecetes fürdőkenőcsöt, ami párszáz forint, és használni szokott. Nekem úgy tűnik, hogy az enyhén savas pH és az, hogy a zsíros kence védi a kidörzsölődéstől, esélyt ad a bőrnek, hogy meggyógyuljon az ekcémából. Aztán persze lehet, hogy ez csak nálam működik.
2018. szept. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!