Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyerek vagyok és igy szedhetné...

Gyerek vagyok és igy szedhetném a bilobil-t illetve jó?

Figyelt kérdés
azt irják nem AJÁNLOTT ( azért nem mind1 hogy tilos vagy ajánlott ezért kérdem) de azt is irják hogy növényi kivonat és semmi káros nincs szoval nem tom mit tegyek
2008. nov. 4. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
inkább ne. nincs rá szükséged.
2008. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és honnan gondolod? amugy nem rendes adagot szeretnék hanem 1értelműen kissebbet mert irták hogy jót tesz a tanulásban meg ténlge rossz a memóriám is mer tegnapelöttre már nem is nagyon emlékszek (nem eggyátalnánhanem hogy egy egy dolgot elfeletek pl hogy voltam-e boltban meg ilyenek de ezeket se rendszeresen de elő fordul sokszor)
2008. nov. 4. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán orvossal kellene konzultálni, mert valami komolyabb bajod van! Ez nem vicc! Beszéld meg a szüleiddel.
2008. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!