Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3 napja vörös foltok vannak a...

3 napja vörös foltok vannak a lábamon. Gomba, ekcéa, pikkelysömör?

Figyelt kérdés

Tornázgattam és a térdem környékén, ahol érte a szer szivacs része általában a bőrömet, megjelentek ezek a kiütések, de kb az 1 hós használatra rá 1 hétre. Csak én használtam a gépet, fertőtlenítettem is, de a szivacsot nem lehet normálisan, pedig jól beleizzadtam. Ezért gondoltam gombára. De nagyapám meg pikkelysömörös, úgyhogy az is felmerült bennem. Na meg az ekcéma, mert érzékeny amúgy is a bőröm nagyon.

Holnap megyek házio-hoz, ha nem mond okosat, akkor bőrgyogyóhoz. De már nagyon idegesít, félek, hogy sömör.


Képek:


[link]


[link]


[link]


[link]


Bár nem sok látszik rajtuk...Valakinek volt hasonló?

Térd környékének belső részén van.

Előre is köszönöm!


2010. jún. 23. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem egyszerű csalánkiütés, vagyis allergia!valószínűleg a szivacs miatt van!A benne lévő izzadság, és por keveréke váltotta ki! egyszerűen teríts rá egy törölközőt mikor edzel!
2010. jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen ugyanott, csak sokkal csúnyább. Ez allergia, de hogy mire azt elég nehéz kideríteni, mert én pl. rengeteg dologra vagyok allergiás, így fogalmam sincs, épp mitől jön ki.
2010. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!