Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szét szed az ideg, mi ez?

Szét szed az ideg, mi ez?

Figyelt kérdés
Nos 19 éves fiú vagyok és olyan problémám akadt, hogy a tarkóm bal oldalán vagy egy méretes csomó. Kb 1,5 cm nagyságú lehet. Már korábban is ott volt, úgy kb 1,5 éve. De eddig nem nagyon figyeltem rá. Péntek este fürdés közben mondom megtapintom, hogy mi újság vele, erre mintha nőtt volna. Elkapott az ideg, hullámokban ver a víz. Tudniillik nagyon hipochonder vagyok. Fél éve, márciusban volt egy mandulaműtétem és előtte ugye vannak a vizsgálatok. Komplett vérvétel+vizelet vizsgálat. Mindent rendben találtak, nem volt semmi baj. A testemben sehol máshol nem tapintok semmilyen csomót, sehol az ég adta világon, csak itt. Nem izzadok éjszaka, nem vagy fáradékony, nem fogyok, egészséges vagyok mint a makk. Kihez forduljak? A háziorvosunk egy fsz, leszar mindenkit. Nagyon félek, hogy ez limfóma és már késő sajnos..

2018. okt. 23. 16:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nekem a fülem mögött van egy nyirokcsomó ami folyton ott van, ha meg vagyok fázva akkor nagyobb ha semmi bajom akkor kisebb. azért mondtam, hogy nézd meg 2 hét múlva mert valószínűleg kisebb lesz .
2018. okt. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
vágd ki
2018. okt. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
*UPDATE* Megjártam a dokit és annyit mondott, hogy mivel megvagyok fázva, így megnagyobbodott. Közrejátszik az is, hogy nincsen mandulám, tehát megszűnt az első "védvonal", így a nyirokcsomóim gyakrabban fognak nagyobbodni
2018. okt. 25. 19:57
 14/15 anonim ***** válasza:
szóval amit írtam az volt a helyes.
2018. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogyan alakultak azóta a dolgok? A csomó megvan még?
2021. ápr. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!