Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » ECO Slim cseppekről tapasztala...

ECO Slim cseppekről tapasztalatok/vélemények?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kamu az egesz. En is fogyozok. Csepp tabletta marhasag az egesz. Elso 2 het kb sokkal konnyebben megy le a kg. Vizet veszit a szervezet ezutan jon csak a zsiregetes.

Siman eszem en is normalis kajakat csak a ch es a zsirbevitelre kell figyelni. Napi 1000 kcal t ettem 1.5 honapig most mar 1500 ezt sima kajaval ertem el. 2 honap alatt 10 kg amit leadtam

Gyumolcsok elhagytam a kenyeret spenot soska fott tojas szalamit ua ettem. Tesztat ebedre ettem csak este semmit se. Rantott hust elhagytam helyette naturan sutve csirkemell. Natur joghurt turo siman teljfollel

Kis eletmodvaltas kell hozza.

Most pedig par het es visszallitom a szervezetem a normal etrendre de azert figyelek

Mar rendes eteleket eszem jo ideje de eddig semmit se hiztam vissza

2017. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 jabilandy válasza:
100%
Ne dőljön be senki, mert ezek az orvosok nem is léteznek, akik az Eco Slim weboldalán szerepelnek!
2017. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gábor Horváth válasza:
100%
Kamu az egész, én cseppeket kaptam, rám sóztak 8 üveggel 24 ezer forintért,elhasználtam 2,5 üveggel, híztam 6 kg-ot.
2018. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt írják magyar találmány.... bizonyára azért van Litván címe a cégnek, és Szlovákiából jön. A telefonjuk 30-as, azaz egy T.-s kártya.

Normális esetben ezek után az lenne, hogy az ecoslim.hu oldalon megtalálhatók, ami ugye több helyen is szerepel, mint elérhetőség. Ezzel szemben több oldalon átirányítva más oldalakra jutsz. Ahol aztán megrendelheted, fele annyiért, de csak most csak neked.

Másnap valahogy megint csak most.


Ezeken az oldalakon mindenki hülyére dicséri, ha pedig elmész egy fórumra, ott mindenki leírja, hogy kipróbálta, és nem működik, valamint sok esetben pont az ellenkezője történik, és felpuffaszt.


Azt írják másnapra megjön, a fórumon pedig 1.5 - 2 hétről beszélnek.

Azt írják tabletta, de mindenki folyadékot kap.

Mindezt a hivatalosnak nevezett oldalról...


Ha kényszerítve írod be az ecoslim.hu-t, és nem meglévő átirányító linkekre kattogtatva, igencsak behal a kereső, és nincs találat.


Milyen sikeres termék az, aminek nem képesek venni egy domain nevet?

Miért csak neten lehet kapni? Miért nem boltokban, gyógyszertárakban?

Ha van ilyen, miért vannak kövér beteg emberek?


Miért reklámozzák olyan celebecskék, akikről köztudott, hogy gyomorgyűrűt rakattak be?

2019. szept. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!