Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van az arcomon egy hatalmas...

Van az arcomon egy hatalmas pattanás vagy kelés nem is tudom mi. Mit tegyek hogy minnél hamarabb elmuljon?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy pattanás-e vagy kelés. Enyhén lilás beütésű 2-3 cm átmérőjű és ha hozzáérek olyan mint egy csomó. Sajnos elkövettem a hibát hogy kinyomtam. Nem tudom mit tegyek. Mit tudtok javasolni hogy még a héten el tudjam tüntetni hagyjábol? Jó lenne valami házi praktika. Amiket eddig próbáltam:

Panthenol, kölni, neogranormon és fogkrém.

Kérlek segítsetek.

Válaszokat előre is köszönöm!


2018. okt. 31. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az örök és csodálatos fogkrémet ajánlom. Leszárítja szépen, kend be vele párszor estére.
2018. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami pattanástalanító arcvízzel próbálkoznék. És nem piszkálnám.
2018. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minél magasabb alkoholfokú tiszta szeszt önts egy tiszta papírzsebkendőre és dörzsöld ki vele. Utána másik, ugyanígy előkészített zsepit tegyél a sebre és hagyd rajta hatni pár percig.

Az alkohol fertőtlenít és szárítja a sebet.

2018. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A dörzsölés viszont nem fog jót tenni szerintem...
2018. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!