Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nőtt egy hatalmas pattanás a...

Nőtt egy hatalmas pattanás a fenekemre, ülni alig tudok mit tegyek?

Figyelt kérdés
tudom kicsit furán hangzik, de épp az ülőgumómnál nőtt egyik oldalt egy hatalmas nagy pattanás, akkor is fáj ha járok, ülni nem is tudok..Két napja van ott, megőrülök..mivel lehet enyhíteni?
2013. jan. 24. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyomd ki, és fertőtlenítsd le. Vagy jegeld le.
2013. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már fehér, akkor szúrd meg egy tűvel a tetejét (égesd le előtte, hogy lefertőtlenítsd), akkor nem kell annyira megnyomni, de ha kijön belőle a genny, akkor nem fog már feszíteni annyira. Ha van valaki, akiben megbízol ilyen téren, lehet jobb, ha ő csinálja, mert más biztos jobban látja, mint te a saját hátsód.
2013. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
olvastam a furunkulusról azt hiszem olyan...nem nyomnám ki magamnak, de nem is lehet sztem
2013. jan. 24. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!