Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valaki órákat késik a...

Ha valaki órákat késik a probiotikummal, az baj?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 15:04
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Fél évnél gyakrabban szedek antibiotikumot. Kb. minden második hónap egy hétig. Akkor soha nincs is ideje helyreállni?
2018. dec. 3. 20:17
 12/20 anonim ***** válasza:
Mi a frászért kell minden második hónapban antibiotikumot szedni? Azt ugye tudod, hogy így tönkreteszed a bélflórádat, aminek súlyos következményei lesznek hosszú távon? Nekem anno a bölcsességfogamat két részben szedték ki 1 hónap eltéréssel és csak az elsőnél kellett antibiotikumot szednem, a második műtét előtt kifejezetten megtiltották, hogy szedjek, nyilván nem hülyeségből.
2018. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 gömbicica ***** válasza:
43%

"Fél évnél gyakrabban szedek antibiotikumot. Kb. minden második hónap egy hétig. Akkor soha nincs is ideje helyreállni?"


keress másik háziorvost :(

persze vannak olyan betegségek (pl. lsd kullancscsipés!) amikor hosszu ez az időszak, remélhetőleg itt nem erről van szó :(


Azért gondolom váltogatja, hogy a hozzászokást mérsékelje.

2018. dec. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Háziorvosnak ehhez semmi köze. Az nem is tudna vele semmit tenni. Fül-orr-gégész. Mindig, amikor megbetegszem, ráhúzódik a fülemre, de úgy, hogy ha az elsõ nap nem csinálok vele semmit, csak forróital, infralámba, fájdalomcsillapító stb, amit a háziorvos felír, akkor a második nap 24 órán át tartó löktetõ fájdalommal már nem lehet mit csinálni, csak rosszabb lesz.
2018. dec. 4. 08:39
 15/20 gömbicica ***** válasza:
0%

megpróbálok majd segiteni! Férjemnek volt fülészeti bammeg jó elhuzódó.

3. doki jutott vele valamire.

a 2. azt mondta, hogy ebből komoly koponyamütét lesz!

de felülbirálatra elküldött egy másik dokihoz.


ez volt a 3. adott amit adott, azóta semmi baja sincs!!


Nem tudom hol laksz?

[link]


a fiánál voltunk.1x adott gyógyszert, mivel az előtte kapottaktól nem történt változás, megmondta mütétről szó sincs!! ez hülyeség.


aztán visszamentünk ellenőrzésre mikor elfogyott a gyógyszer. ennyi.


aztán a 2., aki Őt ajánlotta, felhivott, hogy mire jutottunk, nem mentünk vissza hozzá. Elmeséltük és köszöntük szépen, hogy oda irányitott.


Esztergomból nem a szomszédba van Dunakeszi.

De megérte!!

2018. dec. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 gömbicica ***** válasza:
0%

jah! egy kb. 10 napos kórházi bentfekvés után történt a fülbax! előtte semmi baja nem volt a fülével.

Egyébként vannak antibiotikumok amik különösen veszélyesek, amit a 2. felirt az is ilyen volt.

a 3. esetben nem találtam a hatóanyagot a "tiltólistán"

2018. dec. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 gömbicica ***** válasza:
0%

Tájékoztatás


Sajnálattal értesítjük kedves betegeinket az alábbi változásokról:


1. dr Liktor Bálint ifj minden rendelése (kedd, péntek) betegség miatt előreláthatólag 3 hétig szünetel.



2018.november 21..


dr Liktor Bálint főorvos rendelésvezető.

Férjem Nála volt . visszanéztem a naptáramat, amit ő felirt, nem tudtak adni a patikába, helyette azonos tartalmut adtak.

Aktil-Duo 875/125 mg. Este már nem volt fülfájás!

azt a hatóanyagot viszont nem találtam amit kerestem, hogy mit NE SZEDJEL. bocsi :(

2018. dec. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ez volt az utolsó, hogy annyiban hagytuk a fülgyulladásokat. A legközelebb ránéz majd a manduláimra.
2018. dec. 4. 13:25
 19/20 gömbicica ***** válasza:
36%

igy probáljon az ember segiteni! nem érdemes :(

0!! gratulálok!

Tutik a szájtépők meg az igazmondók! -kivételek azért vannak!-

2018. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Te mégis mirõl beszélsz?
2018. dec. 5. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!