Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma reggelre ledöntött valami....

Ma reggelre ledöntött valami. Este nagyon fontos dolgom van, hogy lehetnék arra a 2-3 órára jobban?

Figyelt kérdés
37,8-akat mérek, köhögök, de a torkom nem fáj. Viszont a végtagjaim, főleg a lábam az fáj és a közérzetem sem túl jó. Hogy lehetnék 2-3 óra erejéig összeszedett állapotban? 19/F
2019. jan. 6. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj magadnak egy forró fürdõt,citromos teát.A 37.8 még nem annyira magas láz.Sõt kamilla teával is gõzölhetsz.Biztosan összeszedtél valami virust!Vegyél be lázcsillapitót.
2019. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez kezdődő influenzának hangzik. Addig ki se kelj az ágyból, fogadd meg az első tanácsait, esetleg igyál egy kis forralt bort ha jól esik. + C vitamin.
2019. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, adtam zöld kezeket ;) megvolt a dolog, amikor kikeltem az ágyból pusztulat rosszul voltam, szédültem, erőtlen voltam, de egy kis kinti séta, amíg odaértem, sokat segített.
2019. jan. 6. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!