Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért betegszem le állandóan...

Miért betegszem le állandóan télen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszem el ezt, úgy kezdtem az évet, hogy lebetegedtem torokfájás, taknyosság, köhögés, hőemelkedés, fejfájás, hidegrázás, végtagfájdalmak. Aztán 4-5 nap után rendbejöttem orvosi segítség nélkül. Azóta kb 2 hét telt el, teljesen jól votlam, leszámítva hogy a taknyom folyamatosan folyik (de nekem az a téli időszakban mindig főleg ha kint vagyok).

Aztán ma ugyanez a baj előjött.


Sportolni abszolút nem tudok, munka is nagyon kérdéses, de megyek mert aztán mondják, hogy "hát ez az ember milyen megbízhatatlan".

Decemberben voltam vérvételen, sajnos a körzeti dokim a legkisebb bajra is ezer féle vizsgálatra küld el.

Kicsi volt a vasam kaptam rá kapszulákat azokat rendesen szedem (fogalmam sincs ennek van e jelentősége).

HIV fertőzés kizárva hiszen nem szexelek, nincs kivel.

Mostmár sportolni is csak benti teremben szoktam.

Alapjáraton is utálom a telet, de most meg így élni sincsen kedvem.



26 F



2019. jan. 23. 14:12
 1/3 A kérdező kommentje:

Minden nap eszek gyümölcsöt,

nem dohányzok, nem iszok alkoholt.

Rendesen fűtve van a lakás és az iroda is ahol dolgozok, óránként 5 perc szellőztetést tartok.

Ötletem sincs mitől lehet bármi bajom...

2019. jan. 23. 14:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyi! Gyenge az immunrendszered. Keres valami vitamin féleséget (pl. Supradin) ami komplex.vagy ha a természetes dolgokat szereted aloe vera gél,alga kapszula...stb.

Szedj be téli szezon előtt 1-2 kúrát belőle. Sportolni nyugodtan menj szabad térre! Sztem a teremben jobban terjed bármi baci amúgy is :( Jobbulást neked!!

2019. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Hát a vitamin az leginkább nem ér semmit. Mármint a többletbevitele.
2019. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!