Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van értelme kézfertőtlenítőre...

Van értelme kézfertőtlenítőre költeni, ha sokat vonatozok és buszoszok?

Figyelt kérdés
Érnek valamit egyáltalán? Amit venni szoktam az kb. 700-800 Ft
2019. jan. 28. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Attól függ, hogy milyen gyakran tudsz kezet mosni.

Szerintem van értelme.

2019. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs. Elég, ha szappannal kezet mosol.
2019. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Még csak akkor van igazán értelme!
2019. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Igen, van értelme!
2019. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van olcsóbb is
2019. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szappannal? Tudod az nem fogja a bacikat lemosni csak a koszt. Igen van értelme vonaton mindig használtam főleg wc után mert az valami borzalmas igénytelen egy valami. Viszont vannak olcsóbbak is és az is ugyan olyan jó. Drágábbnál a márkát is fizeted.
2019. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

mindenképp használj, sokan összefogdoshatnak előtted mindent, annyi, hogy úgy tudom a boltiak nincsenek rendesen bevizsgálva, némelyik semmit se ér.


Én purellt szoktam rendelni, az egy usa cucc, és ez volt az egyetlen ami nem marta szét a kezem, tök érdekes mert egy csomó mozifilmben is láttam már, hogy ezt használják

2019. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!