Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok, mitől lehet?

Mit gondoltok, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nos

Tobbnapja vagyok beteg. Láz, török, has , izom, illetve fej fájdalom.

Ha fel állok szédülök, illetve a mai napon úgy érzem mintha hasmenésem lenne és tekeredne a gyomrom de egyeltalán nincs hasmenésem . Csak az inger van. Illetve egész nap teltseg érzetett érzek, hanyingerem van. Pedig csak 1 db muzli szeletet ettem 9 órakor. Orvoshoz nem tudtunk menni, hiszen voltunk de 22 ember volt előttünk es csak 1-ig rendel. Sorra nem kerültünk, hazajottunk.

Mit gondoltok, netán influenza? Nem tudom hogy ez számít-e, de nagyon kijonnek az ereim illetve a véna resznel a kezemen nagyon látszik, kiduremlik, néhol vannak elszinezödések. És 1 vagy 2 db "ütés nyom" nem ütött meg senki , csak így tudtam megfogalmazni hogy így néz ki. Illetve a kezem verzett, egyik pillanatrol a másikra.

A hajlatnál a hülyelyk és a mutató közötti résznél. Elnézést a rossz fogalmazasert, illetve a helyesirasihibakert!


2019. febr. 4. 13:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Az arcom beesett,sápadt vagyok. Illetve olyan fura az arcom. Nem olyan mint szokott. Karikás a szemem alul, kék illetve barna néha. Furcsa.
2019. febr. 4. 13:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha felállsz csak szédülsz? Nem izzadsz vagy káprázik a szemed? Esetleg a füled nem zúg?

A zúzódás nyomok nagyon veszélyes betegségek jele is lehet.

És meddig vérzett a kezed? Orrod nem vérzik?


Jobb lenne ha eelmennétek a dokihoz korábban, és kórházba küldene.

Egy vérkép jól jönne..

2019. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy labor vizsgálat mindenképpen kellene sztem.
2019. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!