Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez a mostani influenzajárvány...

Ez a mostani influenzajárvány durvább, mint máskor szokott, ugye?

Figyelt kérdés
Ismerőseim közt halott is van. És fiatalok, akik intenzív osztályon is voltak. Ilyen legutóbb a H1N1 idején volt csak, nem?
2019. febr. 15. 20:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem csak bunkó vagy, de ostoba is már bocs. Én ugyanis nem szóltalak le eredetileg téged. Az ha valaki tájékozódik a világról az inkább a műveltség jele lenne. Én azt írtam hogy uborkaszezon van a médiában és a MÉDIA hisztizik az influenza szezonon mert nem találnak más hírértékűt. Arról nem tehetek, hogy két rohadt mondatot nem tudsz értelmezni
2019. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Én azt tudom mondani hogy tényleg durvább, ugyan is én is kórházba kötöttem ki miatta (eddig sose voltam influenzás, sportolok és egészségesen étkezem, nem vagyok elhízva)!!


Gégeödémám alakult ki kvázi szövődményeként az influenzának!!!

Influenza így zajlott: 5 napig láz vagy hőemelkedés, izomfájdalmak, kevés nátha, torokfájás: először gyengébb aztán iszonyat durva, jött a gégeödéma ami úgy derült ki hogy elmentem fül-orr-gégészhez mert nem gondoltam normálisnak azt a torokfájást ami már volt, és ő utalt be kórházba mert ez életveszélyes is lehet ha nagyon megduzzad a torokban.


Jelenleg még bent vagyok, kapok intravénásan antibiotikumot kalciumot néhány egyéb dolgot. Szóval igen is durva tüneteket és szövődményeket tud produkálni a mostani egyik influenzavírus (ami egyébként évről évre szinte módosul tehát mindig más tüneteket és szövődményt eredményezhet), nem teljesen túlzások az ilyen jellegű hírek...

2019. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jobbulást. Nekem is ilyen megdöbbentő pokoljárás volt. Úgy, hogy 20 éve nem voltam beteg, max pár napos nátha, fülfájás egyszer. Semmi különös. Most meg...Nekem mandulaműtét után fájt ennyire a torkom, és azóta is heges, sebes, maradandóan sérülhetett.
2019. febr. 23. 18:23
 14/14 A kérdező kommentje:
Benézted :D Milliószór tájékozottabb vagyok az emberek 99%-nál, erre mérget vehetsz. pubika. Több nyelven olvasok és beszélek felsőfokon, mint az egész családod és ismeretségi köröd együttvéve, olyan lapokat is olvasok, amelyeknek még a létezéséről sincs fogalmad, nemhogy elolvasni tudnád :D Ha neked a magyarországi médiafogyasztás a tájékozódás mérőfoka, akkor mi ketten aztán tényleg nem vagyunk egy súlycsoport bszki...:D
2019. febr. 23. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!