Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon fáj a nyakam bal fele,...

Nagyon fáj a nyakam bal fele, ez lehet mononucleosis?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj 2 napja a nyakam bal fele, nehézséges otoz tartani a fejem, és érezhetően be van dagadva... ez lehet mononucleosis? Nem csókolóztam senkivel sem:S

Muszáj orvoshoz menni?



20/L


2010. júl. 1. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

menj orvoshoz igen


Volt egy kolléganőm, ugyanilyen volt és rögtön bennfogták a kórházban mert kezdett elzáródni a nyaki ütőere.

2010. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Először nem gondoltam rá hogy elmenjek de már nagyon fáj ezért holnap elmegyek. Ugye egy éjszaka alatt azért nem fogok meghalni? O___O
2010. júl. 1. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
egyébként a mononucleosis nem csak csókkal terjed..én se smároltam senkivel, mégis elkaptam..1 hét kórház-infuziók tömkelege, és haza is mehetsz..
2010. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

wáááá azt nem fogom kibírni ha netán az lesz :"""3

nagyon megijedtem mostO_O Meg idegesít hogy ennyire fáj... meg érzem ahogy "üt" az erem

2010. júl. 1. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem tüszős mandulagyulladásom van,ami ha nem múlik el akkor nekem is előjöhet a mononucleosis.. menj dokihoz,én ma kaptam antibiotikumot :(
2010. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most jut eszembe, suli utolsó hetében egy osztálytársamtól megkaptam egy nagyon brutális náthát, még most is fújom az orrom meg köhögök kicsit, végigsöpört a családomon is, annak nem lehet ez a következménye? mármint hogy úgy kaptam el...
2010. júl. 1. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj csak el az orvoshoz, de nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, ilyen fájdalom sok mindentől lehet. Tartáshibától, vagy féloldali huzattól, vagy akár a megfázástól is.
2010. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!