Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Paraziták a szervezetünkben....

Paraziták a szervezetünkben. Vannak? . Vagy Nincsenek? Ijesztő, amit ezen a weboldalon mutatnak. Nem Kamu?

Figyelt kérdés

#paraziták-a-szervezetben
2019. márc. 3. 20:32
 1/6 A kérdező kommentje:

Ez az a weboldal:

[link]

2019. márc. 3. 20:33
 2/6 A kérdező kommentje:
Van nálunk Orvosi Parazitológiai Intézet? Nem is hallottam soha róla.
2019. márc. 3. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
2019. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Nincs ilyen intézet. Ez mind kamu.

A régi Országos Epidemiológiai Központban (most nemzeti Népegészségügyi Központ) van Parazitológiai osztály, de ők nem terjesztenek ilyen botorságokat. Igen, időnként van cérnagiliszta főleg gyerekekben, de messze nem igaz az, hogy mindenkiben mindenféle parazita hemzseg. Csak el akarják adni a semmire se jó készítményüket. Ha azt gondolod, van benned bélféreg, vizsgáltasd meg magad, és ha tényleg van, akkor van rá gyógyszer, ami nem kamu, és messze nem kerül ennyibe.

2019. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlót olvastam, csak ott teát akartak ránk sózni. Nem gyanús, hogy beléd beszélnek valami betegséget, ami minden félét okoz (hasmenés, székrekedés, fejfájás stb.), amit rögtön magadon is vélsz felfedezni, majd amikor sikerült rád ijeszteniük, rögtön kínálnak megoldást is!

Egy komoly gyógyszernek komoly mellékhatásai lehetnek, még egy antibiotikumnak is. Ilyesmit nem hirdetnek a neten, mert az vény köteles lenne!

Tehát kamu!

2019. márc. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok információt, magamtól nem találtam volna meg.
2019. márc. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!