Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek elég a 200 MG C...

Szerintetek elég a 200 MG C vitamin? Vagy vegyek nagyobbat?

Figyelt kérdés

Kedden, és szerdán lesznek az érettségi vizsgáim, tesztelés, és fogalmazás lesz egy nap, szlovák nyelvből, és német nyelvből. Nagyon izgulok. Tegnap voltam melóban, és rövid ujjú trikóban mentem ki dobozokért. Akkor még nem volt hideg. Dobozokat raktam össze, és ott voltam a kapunál, ahol állandóan jöttek, mentek a magas emelőtargoncával, és jött a hideg, aztán felvettem pulcsit; aztán levettem. Reggelre már csavarja az orrom, tüsszögök, orromat fújom.


Allergiás vagyok, de szedem a tablettát rendszeresen. Elkezdtem szedni Cetebe Immunity forte, 300 MG.

Már hívtam a melóba- ügynökségbe, hogy holnap nem megyek munkába, mert kell tanulnom a vizsgákra, és nem szeretnék lebetegedni neadjisten a munkában. Nem tetszett nekik, de megértették az a fontos.


Szerintetek vegyek nagyobb MG minőségű vitamint?


2019. márc. 7. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
300 az semmi.en napi 1000 et szoktam.
2019. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is 1000-est szedek. Szent Györgyi Albert 8-9000-eket szedett be és meg is élt szép kis kort. Igazából túladagolni nem tudod, mert a felesleget kipisiled, de a 300 az nagyon kevés.
2019. jún. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!