Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Béres csepphez hasonló, de...

Béres csepphez hasonló, de olcsóbb, esetleg vmi saját márkás készítmény létezik?

Figyelt kérdés

Nem ismertem sosem, nálunk senki nem szedte, csak a nevét hallottam itt-ott.

Most folyamatosan beteg vagyok, és a háziorvos mondta, hogy vegyek ilyet, erősítsem az immunrendszerem.

Meg is vettem.

(Nem voltam ellene eddig sem, csak nem ismertem.)

Valahogy nagyobb mennyiségre számítottam, de ez egy picike üveg.

Én felnőtt vagyok, és már megfáztam, tehát a tájékoztató szerint a legnagyobb dózist kéne szednem.

Nem számoltam a cseppeket, mert hiába tartom fejjel lefelé, nem jön belőle semmi, szóval rázni kell, úgy meg nem számolható. De szerintem 3x10, vagy tizenvalahány csepp lehetett kb.

Mondjuk az üveg egytizede hiányzik.

Akkor ez pár nap alatt el fog fogyni.

Ha valaki rendszeresen akarja szedni, akkor 1-2 hetente venni kell?

Az egy kicsit drága, nem?

Vagy rosszul saccolom, és tovább elég?


Szóval arra gondoltam, van-e egyéb, akár a dm-nek, vagy bármi másnak hasonló terméke?



2019. márc. 13. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs
2019. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha valaki idetévedne, és érdekli:

A dm-nek van saját márkás immunkomplexe.

Igaz, nem pontosan ugyanaz az összetétel, de elég jó, és az RDA-k is jobbak szerintem.

Ez tabletta, 32 napi adag 1100 ft.

NEm bántom a Bérest, mert most azt szedem, de 1500-1700 Ft a 30 ml, ami 2 hétre elég, tehát az egy havi adag 3000 alatt nincs meg.

És ezek csak ásványi anyagok, vitamint akkor még nem is vettünk...


[link]

2019. márc. 26. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!