Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit jelent, hogy valaki függő...

Mit jelent, hogy valaki függő lesz az orrspray-től? Miért fújna az ember, ha nincs bedugulva az orra?

Figyelt kérdés

2019. márc. 20. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bármilyen gyógyszerre rálehet kattanni. Olyankor is szedi amikor nincs rá szükség, mert a szervezet kivánja.
2019. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
szerintem ez nem az a klasszikus függőség.
2019. márc. 20. 18:16
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Használja, mikor beteg, aztán folyton úgy érzi, hogy be van dugulva az orra, mert megduzzadt már a sok használattól a nyálkahártyája és már csak úgy kap levegőt, ha fúj a spray-ből. Ördögi körforgás
2019. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ó, ez nem jó.

Ma egy hete használom, de tényleg úgy érzem, hogy be van dugulva.

2019. márc. 20. 19:19
 5/15 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy szimplán még nem szakadt fel a náthád, nekem most pl 1,5 hét volt, mire elkezdett szellőzni az orrom, és éjjelre még mindig kell orrspray.

Nehéz ügy, mert ha idő előtt abbahagyod, akár maradandó szövődményed is lehet.

Én azt javasolnám, hogy pár napig még használd, de próbáld minél ritkábban fújni.

2019. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szerintem 1-2 napi van benne, gondolkoztam is, hogy holnap vegyek-e másikat.

Ez egy eléggé elhúzódó, komolyabb megfázás, talán influenza. Még az antibiotikum is tart, meg az ACC, meg a kanalasban is van egy pici az alján.

De épp holnap megyek vissza, és rákérdezek az orrspray-re.


Köszönöm a válaszod!

2019. márc. 20. 19:27
 7/15 anonim ***** válasza:
Rá van írva az orrpsrayre, meddig lehet egyhuzamban használni. Hosszabb idő után károsítja az orrnyálkahártyát.
2019. márc. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is muszáj használnod legalább vegyél olyat amiben másféle hatóanyag van.
2019. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tengervizeset vettem, orvossal megbeszélve
2019. márc. 21. 17:56
 10/15 anonim válasza:
Kérdezd meg Szipus Alfonzot!
2019. márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!