Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Férges lettem? Félek, azt...

Férges lettem? Félek, azt hittem hogy az ember nem tud férges lenni!

Figyelt kérdés

NA az van hogy kb 4 hónapja amikor nagy WC-ztem, a macskámat simogattam közben az ölemben aki valamiért még 16 évesen sem szobatiszta, és hát... Belecsinált a tenyerembe... A csap messze volt, én pedig már végeztem a dolgommal, és megpróbáltam a szennyezett kezemmel úgy kitörölni a nagy dolgom után, hogy azért mégis... Értitek!


Na és akkor ma reggel a klotyóban amikor vígan végeztem volna így év vége előtt a dolgomat, felálltam, és láttam, hogy egy giliszta szerű valami ficánkol a végtermékemben... Már az is furcsa volt, hogy nagyon sokszor viszketett a nyílásom már hetek óta, de nem törődtem vele, azt hittem hogy azért, mert nem fürödtem túl sokszor az utóbbi időkben... Én ezzel nem merek elmenni orvoshoz!... Szerintetek magától emúlik? Megemésztem a férgeket amik bennem vannak? Csikar nagyon.

Aki azt hiszi hogy viccelek az légyszi ne bántson! Sürgős baj van


2018. dec. 29. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Ne izgulj, ez bárkivel előfordul, aki még a WC-n sem tud megválni a cicájától. Irány a a doki és tőle kapsz lab-beutalót. Ott majd az eredményt látva eldöntik hogyan tovább.
2018. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Magától nem múlik el és nem emészted meg a férgeket. Vagy elmész orvoshoz vagy rosszabb lesz. Van rá gyógyszer nyugi pár nap alatt rendbe tesz.
2018. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Viszket nagyon.

Csiklandoz

2018. dec. 29. 19:29
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Menj el a háziorvosodhoz. Magától nem múlik el sajnos. A férgek a beleidben élnek, nem emészted meg őket. Fogsz kapni féreghajtót. Aztán irány az állatorvos. A cica is kapjon féreghajtót (neki egyébként illene 3 havonta kapnia, akkor is, ha egészséges-megelőzésképpen) bizonyos időn belül ismételni kell a kezelést. Meggyógyulsz, de nem tudod megúszni az orvosi vizitet.
2018. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Házilag nem kezelhető? Most olvastam a világhálón, hogy ha tömény alkoholt vezetek fel a nyílásomon keresztül, az megöli őket! Nem szeretik az alkoholos környezetet! Bajom eshetne ettől?
2018. dec. 29. 19:35
 6/14 A kérdező kommentje:
pizgyec
2018. dec. 29. 19:38
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Mit nem értesz azon, hogy húzzál orvoshoz??? Tudod mit, csinálj beöntést alkohollal, remélem nagyobb bajod lesz. Ennyire nem lehet valaki hülye. Nem mellesleg jó lenne naponta fürödni. Gondolom milyen szagod lehet..gyógyszer nélkül meg bármit csinálsz, nem fog elmúlni. Hajrá!
2018. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na tessék. Mondtam, hogy megköveznek!
2018. dec. 29. 19:58
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Egyel meg mindennap 1 fej fokhagymat, igyal sok hashajto teat
2018. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Meg nagyonsok extrem csipos kajat
2018. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!