Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A kialakult herpeszre az ecet jó?

A kialakult herpeszre az ecet jó?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 11. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szrrá marja..sebes lesz. Fhagymàt szoktam rátenni,fertőtlenítőt, szegfűszegolajat.
2019. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Zovirax, Telviran vagy herpesztapasz kell rá.
2019. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért pont ecet? Csak az van a spájzban ?
2019. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Zovirax az használ is.
2019. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nemcsak az van tesó ..de itt még aztis írták hogy csak az segít csak az ecet a többi szar kenőcs krém amit irkalnak azok csak puhitsak és lassabb a javulas
2019. ápr. 12. 00:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Az egy dolog egy helyen mit írnak, arra akarsz csak hallgatni? Teljesen lemarja és 100x csúnyább lesz, mint volt, és több idő kell majd a gyógyuláshoz. Én úgy szoktam, hogy első két napon krémmel kenem, majd 3. naptól tapasz, így 4.napra már alig látszik. :)
2019. ápr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom miért kell beszólni? Én nekem is kijön,ha beteg vagyok,sajnos a láz helyett. Próbáltam mindent,fe a felületes kezelések szrt se érnek,gyógyszer hamar leviszi. Herpesin a neve. - a házi praktikákból a hagyma és a szegfűszegolaj tényleg jó
2019. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Senki Márk ***** válasza:
50%

Egy gerezd fokhagymát félbe vágtam, bekentem az olajos nedvével, 2-3 percet rajta hagytam, majd tisztára nyalogattam a szám szélén a sebet.

Nekem bevált, mielőtt mások jobban tudnák nálam, hogy nekem mi vált be... Köszönöm.

Ecet szerintem kimarná, és fokhagyma is lassabb, mint gyógyszer, egyszerűsége és olcsósága szól mellette.

2019. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A fokhagyma oké, de az ecet az nagyon durva.
2019. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A fokhagymát nem próbáltam, de az tény, hogy a kialakult seb az ecettől könnyebben szárad le.

Az tény, hogy "bepisilsz" amikor bekened...

2019. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!