Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » LABGOMBARA VALAMI? Ecet?

LABGOMBARA VALAMI? Ecet?

Figyelt kérdés

Hallottam az ecetrol azt hogy?

Fele viz fele ecet?!

Es ha Sima ecetbe aztatom az nemjo?

Valakinek valami tapasztalat?

Canestennel kenem.

De ra akarok segiteni a mihamarabbi gyogyulasra.

Barmi fele otletet meghallgatok, csak segitsetek Legyszi :/


2017. okt. 4. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Nem fogod úgysem elhinni, de én domestossal adtam neki. 2 napig fájt, de 1 hét után eltűnt.
2017. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Bőrgyógyász tud segíteni.


Irónia on:

Ha már népies módszereket keresel, az ecet mellett az oltatlan mész is ilyen (ugyan a gomba mellett lemarja a húst is csontodról), vagy kisbaltával is levághatod a bőrgombás részt.

Irónia off.


De én inkább maradnék a bőrgyógyásznál, az hatásos.

2017. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Bőrgyógyász esetleg? De persze szétcseszheted a bőrödet ecettel nyugodtan, a törvény nem bünteti, amíg magaddal csinálod és nem mással.
2017. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tegy. ***** válasza:
70%

Kimásoltam egy régebbi fórumból mert ez működik.

Háziorvos kifejezetten ezt javasolta lábgombásodásra:

2 hétig, reggel és este :

Lábat fürdőben jól kiáztatni.

Betadine oldattal bekenni. Megvárni még megszárad.

Utána Terbisil (=Lamisil hatóanyag, csak jóval olcsóbb) krémmel bekenni.

( A Canestent már megszokták a gombák, nem annyira hatásos)

Én 1 hónapig csináltam. Nem is áztattam, hanem az esti fürdés után kezeltem, reggel meg áztatás nélkül és mégis kiválóan működött. Utána időnként( KB. HETI egyszer) betadine-nal kenegettem még néhány hétig. Nagyon fontos hogy 1 alkalmat se hagyj ki. Ha szükséges állítsd a telefonod időzítésre mert pillanatok alatt vissza tudnak erősödni. Teljesen megszünt.

Ezen kívül tudni kell, hogy a gomba általában azért jelenik meg mert gyenge az immunrendszer és a szervezet is el van gombásodva vagy kórokozókkal telítve. Ezt figyelembe véve a kezeléssel párhuzamosan fokhagyma kúra. 3 fej fokhagymát összezúztam, mézzel (jó mézzel!) felöntentöttem és naponta kétszer étkezés előtt vagy közben 1 teáskanállal fogyasztottam. Nem kellemes az íze, de ennyit be kell vállalni. A tisztulás érdekében min. napi 3 liter TISZTA víz.

2017. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!