Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehetne behatárolni ezt...

Hogy lehetne behatárolni ezt a bajt, ezekkel a tünetekkel?

Figyelt kérdés
3 napja soha nem látott éhség van rajtam, az elmúlt hónapokhoz képest, most mindent megennék. Közben olyan érzésem van, mintha cigaretta elvonási tünetek lennének. Nem dohányzom rendszeresen már 3 hónapja, kértem egy szál cigit tegnap este de nem lett jobb. Csak sóhajtozok, ásítozok, furcsa érzés van bennem, olyan mintha a sírás kerülhetne, be is könnyezek néha. Tegnap este lefekvéskor sem voltam jól, furán éreztem magam, ahogy támogattam a kezemet, mintha háromszor olyan vastagok lettek volna az ujjaim, nem tudom pontosan leírni ezt, mert nem tudom hova tenni ezt az érzést. Ez utóbbi már régebben is előfordult párszor. 24/F
2019. ápr. 23. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg nem láttam hogy férfi vagy, az járt a fejemben hogy terhesség. De így kizárt. Nem történt veled olyan dolog ami meg rázott lelkileg, vagy az elmúlt hónapokban drámai dolog?
2019. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valószínűleg depressziós voltam, az utóbbi hetekben kezdtem jobban lenni. Most vettem 4 sört, letompított, nincs rajtam ez a furcsa érzés annyira. Kiegészítve az előzőeket, olyasmi mintha izgulnék, de nem jó értelemben.
2019. ápr. 23. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!