Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Örülnétek, ha vitaminokból,...

Örülnétek, ha vitaminokból, ásv. Anyagokból lenne por és/vagy rágótabletta formátum is? Mindenből, mert ma alig lehet ilyet kapni.

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon minimális a választék, és az sincs mindenből.

Én pl. utálom a tablettákat, a nagyokat nem is tudom egyben lenyelni, össze szoktam törni.

C-vitamint lehet kapni por formában, meg ez a legelterjedtebb, szóval ez megoldott.

De a többiből szinte semmit nem lehet kapni, vagy ha van, akkor csak a gyerekeknek.

Nem lenne igény ezekre? Szerintetek nem vásárolnák meg sokkal többen, ha ízesített rágótabletta lenne, és nem a gyógyszer-érzés lenne, amikor beveszünk valamit?

Pl. a kalcium tablettám akkora hatalmas, és olyan száraz por íze van, de sokaktól hallottam már, hogy nem szeretik ezeket a hatalmas tablettákat meg kapszulákat.

Amikor bejöttek a gumivitaminok, annak nagyon örültem, de az is csak gyerekeknek van.

Szerintem még többet is kiadnának érte az emberek, ha kedvükre való formában lenne valami, ezt a gyógyszergyárak miért nem ismerik fel?


2019. ápr. 23. 18:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem egyszerűen kipisiled, fel kell dolgozni, átalakítani, nézz utána, ha nem tudod.


Nem elég a gyerekvitamin nekem?

Nem, mivel 36 éves vagyok.

Neked sem elég, ha csak nem vagy 12.

Actimel nem vitamin, nagyon nem vagy képben.

És még atom drága is, közel 600 Ft a 4 kis apró flakon.

De nincsenek benne azok a dolgok, amikről itt eddig szó volt.

Egy probiotikus hatású, nem vitamin- vagy ásványianyag-készítmény.

Ha csendben maradtál volna, bölcs maradtál volna.

2019. ápr. 24. 18:06
 12/13 anonim ***** válasza:

actival multivitaminra gondolt szerintem


vigyázni kell tényleg ha az egyikből többet eszünk a másikból hiányt okoz vagy gátolja a felsszívódását

2019. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Nem egyszerűen kipisiled, fel kell dolgozni, átalakítani, nézz utána, ha nem tudod."


Ne haragudj, de én értek hozzá. Itt te vagy az, aki nem, és ahelyett hogy utána olvasna a hiányosságainak, másoknak írogatja ezt. Szánalmas

2019. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!