Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért hányok minden reggel?

Miért hányok minden reggel?

Figyelt kérdés

4 napja minden reggel felkelés után kb negyed órával iszonyú hányingerem lesz, és hányok is. Semmivel nem tudom csillapítani. Aztán amikor ez megtörtént, utána már nincs semmi bajom, csinálom dolgaim, megyek dolgozni mintha semmi nem történt volna. Miért van ez? Esetleg valaki mással is történt már ilyen? A válaszokat előre is köszönöm!


Ja és biztos hogy nem vagyok terhes!!


24/L



2019. máj. 23. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Stressz? Pl. munka miatt?
2019. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok a savad. Szedj savlekötőt.
2019. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a sav lehet a ludas. Ne egyél este össze mindent, és főleg nem lefekvés előtt! Minimum 2-3 órával lefekvés előtt egyél, de ne gyümölcsöt! Egy kis keksz, vagy üres kenyér jó.

Lehetőleg ne feküdj háton, ha háton is fekszel, legyen magasabban a párnád picit.

Szoktál horkolni? Az agy oxigénhiánya is kiválthat hányingert.

2019. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes?
2019. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A helyedben elmennék az orvoshoz, hacsak nem zöldteával vagy fekete teával indítod a napod. Azt én is egyből kihányom. Kellett 3 nap mire rájöttem, hogy az az ok.
2019. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már kértem időpontot hétfőre az orvoshoz. De ma reggel nem hánytam csak hányingerem volt. 100% hogy nem vagyok terhes. És még senki nem mondta hogy horkolok szóval nem hiszem.
2019. máj. 25. 15:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiderült?
2019. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ta bes válasza:
Kiderült? nekem is ugyen ez van 3 hete minden reggel :(
2021. ápr. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!