Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy hiv + ember hány százalékb...

Egy hiv + ember hány százalékban fertőz?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki együtt van egy hiv + emberrel,

És nem vedekeznek, mennyi annak az esélye hogy fertőzött lesz ?


Koszi


2019. jún. 14. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Hacsak nincs alapvető immunitásod a HIV ellen, akkor 100%, hogy pár alkalom alatt elkapod.
2019. jún. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát,szerintem tök mindegy hány %. Ha 1% lenne sem közösülnék HIV+ emberrel. Óvszerrel sem,én nagyon paráznék,hogy elkapom.
2019. jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonymousreview60 ***** válasza:
69%

A felvilágosító anyagok szerint a mai kimutatási határ alatt tartható a vírusszám megfelelő kezeléssel, és ez nem fertőz.

Röstellem, de előítéletes vagyok. Én sem érintkeznék szexuálisan ilyen emberrel.

2019. jún. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Gyógyszeres kezelés mellett nem fertőz. Azoktól kell tartani, akik nem tudnak a fertőzöttségükről, így nem kapják meg a megfelelő ellátást.
2019. jún. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Adom a zöldeket :)

Igazság szerint,

Az érdekelne, hogy h a nem kezelt hiv pozitív személy akkor elég nagy % al fertőz

2019. jún. 14. 08:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem feltétlenül fertőz első alkalommal, de több együttlétnél már nehéz megúszni. De feltételezem, hogy aki tudja magáról, annak van annyi esze, hogy gyógyszert szed rá, és rendszeresen jár ellenőrzésre.
2019. jún. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
HIV-et attól kapod el ha nem használsz óvszert és közben a surlódás miatt mikrosebek keletkeznek és ezen jut be a fertőzés. Akár az első alkalommal is elkaphatod erre nincs védettség gumi nélkül.
2019. jún. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonymousreview60 ***** válasza:
77%
Ha fogselyet használ és megsérül az ínye. Te is fogselymezel és megsérül, akkor is átvihető.
2019. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Védekezés nélküli HIV átviteli százalékok [link]
2019. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!