Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Alacsony vérnyomástól lehet...

Alacsony vérnyomástól lehet ez? Vagy esetleg a vérszegénység?

Figyelt kérdés
Hetedik óta szenvedek ebben, hogy szinte minden héten hányok, fáj a fejem minden nap sokszor szédülök, sokat csúfolnak azt mondják apájék valószínűleg a idegeskedés és a stressz miatt van. Néha már aludni se tudok tőle és volt hogy annyira szédűltem és nem láttam hogy össze estem. Sok vizsgálaton voltam és annyit tudok hogy alacsony vérnyomásom nyugalmi állapotban.

2019. júl. 2. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyiktől sem. Nekem is alacsony, de sosem hánytam tőle. Vérszegénységnek sem tünete. Koponya mri volt már a vizsgálatok között? Gasztroenterológián is jártál? A szüleid helyében annyira nem nevetgélnék, hanem utána járnék a dolognak. Ezek komoly tünetek amit kislányoknál ritkán okoz sztressz.
2019. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából eddig voltam kétszer nőgyógyászatin, egyszer a laktóz vizsgálaton, majd allergia vizsgálaton vagy flé tucat vérvételen meg el küldtek a pszichológushoz, de egy ideig abba maradt majd megint elő jött. Azokon a vizsgálatokon még nem voltam.
2019. júl. 3. 08:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor kérjetek beutalót az ideggyógyászatra ott döntenek róla, hogy szükséges e mri. És a gasztroenterológiára. Mire várnak a szüleid? Hátha nagyobb baj lesz? Nem is értem. Pszichológus nem fog ezen segíteni. Tanuld meg gyerekként, hogy csak a hozzá nem értő orvos küld pszichológushoz! A hozzáértő kivizsgáltat és ha semmit nem találnak sehol akkor jöhet a pszichológus.
2019. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire várnak csak mindig az van hogy a én hibám hogy ennyire stresszes vagyok.
2019. júl. 3. 10:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Mitől vagy stresszes? Vagy ezt is ők talalják ki? Hány éves vagy? Iskolaorvostól nem tudsz segítséget kérni?
2019. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Apukád orvos, hogy diagmosztizálta hogy a stressztől van?
2019. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most már 16 éves vagyok, nem orvos egyik családtagom se. Azért hiszik azt mert rengeteget csúfoltak mikor ez ki alakult, de középsuliba már nem, de még is elő jön a hányás rengeteget.
2019. júl. 3. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó fej szüleid vannak. Szégyelljetik magukat, hogy azon nevetnek hkgy a gyetekük hány és rosszul van. 16 évesen szerintem már egyedül is elmehetsz a gyeremekorvoshoz és segítséget kérhetsz tőle. Úgy tűnik a szüleidre nem számithatsz ha jobban akarsz lenni kénytelen vagy te lepni valamit.
2019. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!