Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kötőhártya gyulladás + torokfá...

Kötőhártya gyulladás + torokfájás + nyaki nyirokcsomó megduzzadása utáni "kigyógyulást" követően Mi lehet ez a torokfájás szerű dolog?

Figyelt kérdés

Beszéd közben nem fáj, csak nyelés közben, de akkor is a jobb oldalon (!)

Mi lehet ez ?

Miután már "minden betegségem elmúlt" ezután jött elő ez.


(Sem rosszabbodni sem javulni nem javult, mert ez tart már pár napja, hanem csak elég kellemetlen/fájós érzés van nyeléskor.)


Ittam rá teát, kamilla teát mézzel, vagy szalonnát-kolbászt hagymával (ami zsírosabb, s reménykedtem hogy ad egy kis kenést esetleg), ettem csokit,

n e g r o-t.

Tehát azt sem tudom, hogy mi tehetne jót erre.

Vettem be algoflexet, eszem a c-vitamint.

De mint írtam kb. 4 napja (+-1 nap) de rosszabbodni meg javulni sem akart, csak beállt egy fájdalom szintre, azt egész nap fáj.


Nektek volt már ilyen ?

Köszi, hogy elolvastál ! :)


16/l



2019. júl. 12. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy két napja volt, de csak kezdett volna fájni, és rikkola cukrot ettem és elmúlt.

Nekem nem fájt, csak hangyányit. Szerencsére másnap már semmi nem volt, szerintem valakitől elkaptam, de hamar leküzdöttem.


Nem tudom nyáron mi a franc az ilyesmi.

2019. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha torokfajos betegsegem van nekem is sokszor csak az egyik oldalon kezd el fajni. Aztan terjed at a masik oldalra is(de van, hogy nem) .

Szerintem mèg nem sikerult teljesen meggyogyulnod a betegsegbol. Nekem volt hogy ket hetig fajdogalt egyik oldalon a torkom, es utana lett mandulagyulladasom...

ha nem mulik en elmennék haziorvoshoz, mert lehet antibiotikum kell ra.

2019. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A szememre és (a még ez előtti) torokfájásomra kaptam antibiotikumos gyógyszereket, s azok a betegségek el is múltak, de rá 1 vagy 2 nappal előjött ez.

S más tünetem nincsen.

Csak ez a jobb oldani fájás nyeléskor.

(A nyirokcsomó is már a helyén van)

2019. júl. 12. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!