Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért ébredek minden reggel...

Miért ébredek minden reggel duzzadt mandulákkal?!

Figyelt kérdés

Nem vagyok megfázva, semmi bajom nincs. Votamint szedek minden nap stb. Megis amióta beköltöztem az albérletembe minden reggel arra ebredek, hogy alig birok nyelni, annyira megvan duzzadva a mandulam. Amint mashol alszom es nem a lakasban, semmi bajom nincs.

Lehet köze a lakásban lévő páratartalomhoz?


Mitől lehet ez?



2019. júl. 18. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet köze. De lehet én még megpróbálnék egy bútor elhúzkodós portörléssel úgy, hogy még a falakat is áttörlöm, bármilyen furán hangzik.
2019. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
cigizel? vagy nem jól van a fejed alvás közben, nagyon előrehajolva és elszorítja a nyirokkeringést, próbálj a párnán is változtatni, kiállá
2019. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!