Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs pénzem pszihológusra,...

Nincs pénzem pszihológusra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évek óta elég mély depresszióval küzdök ami az idén elkezdte nagy mértékben megkeseríteni az életemet. Antiszociális lettem, önbizalmam gyakorlatiéag nincsen és minden amit csinálni akarok értelmetlennek és feleslegesnek tűnik.


Kb. 19-20 éves korom óta romlott folyamatosan a közérzetem és kezdtem depressziós tüneteket mutatni, de ezeket csak idén kapcsoltam össze mivel a "legjellemzőbb" tünet az öngyilkossági hajlam nálam sosem volt jelen.


Mióta felismertem hogy depressziós vagyok sok mindent kipróbáltam. Próbáltam önmagamon segíteni minden féle önsegítő módszerrel amiknek a neten olvastam utána, mindezidáig sikertelenül. Nem hiszem hogy van olyan közismert "gyógyír" amit ne próbáltam volna.


A legnagyobb problémám hogy jelenleg munkanélküli vagyok és az önbizalomhiány szinte lehetetlenné teszi a munkakeresést, úgy érzem sehova sem vagyok elég jó és egyre kobban gyűlölöm önmagam.


Szükségem van orvosi segítségre de nincsen pénzem hogy egy pszihológushoz/pszihiáterhez elmenjek. Van estleg olyan lehetőség ami ingyenes és hatékony segítséget tud nyújtani, esetleg gyógyszert feliratni a problémámra?


25/f



2019. júl. 24. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
El kell menni a területi pszichiátriai rendelésre, az ingyen van. Esetleg érdemes befeküdni a területi pszichiátriai osztályra, az is ingyen van.
2019. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy ott begyógyszerezik és totál agymosottá válik. Utána képtelen lesz még jobban munkát találni, sőt, ráírják az adatlapjára, hogy életre alkalmatlan.
2019. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!