Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusra lenne szükségem...

Pszichológusra lenne szükségem, de nincs rá pénzem. Más is van így?

Figyelt kérdés

10 éve voltam Sztk-ban.

Akkor 10 alkalom járt 1 évben.

Szerintem ez nagyon kevés, szinte semmire sem elég.

A magán orvos meg 10000Ft/óránál kezdődik...



2017. júl. 1. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így. Problémákat kölcsönösen kibeszélni barátokkal is lehet. Ingyen. És nagyon jó könyvek vannak vannak, amik tényleg segítenek. Ajánlom Popper Pétert!
2017. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én körülbelül 5 éve voltam TB alapon pszichológusnál. Semmilyen limit nem volt. Addig jártam és annyiszor mentem, amíg teljesen rendbe nem jöttem.

Ha gondod van, hát fordulj TB alapon pszichológushoz.

2017. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen limit. Én is kórházba jártam klinikai szakpszichohou. Egy pszichiéter beutal és ingyen járhatsz.
2017. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 szenes43 ***** válasza:
Első lépésként menj el a lakóhelyed szerinti pszichiátriai szakrendelőbe. Beutaló nem kell csak TAJ-kártya meg lakcímkártya. Ott fogad egy pszichiáter aki orvos és kiállít rólad egy diagnózist. Akkor megtárgyaljátok hogy hol és mikor juthatsz TB-s pszichiáterhez. Amikor azzal elkezditek a terápiát addig jársz míg meg nem unod vagy gyógyultnak nem mondanak. Az elfoglaltsága határozza meg hogy hetente vagy két hetente tud fogadni a pszichológus és neked csak egy köszönöm be kerül. 10 éve sem 10 alkalom járt egy évben,ezt nem tudom ki mondta neked,akkor sem volt limit.
2017. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sorsnavigátor című könyvet ajánlom. És Gunagriha előadásait youtube -on.
2017. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2017. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2017. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt rá pénzem, de nem sokkal lettem előbbre. Nem feltétlen éri meg mindenkinek. Kezdjük ott, h akihez először mentem, ő 3 alkalom után közölte, h nem az ő szakterülete vagyok, mást kell keresnem, tehát az a majdnem 3x10ezer Ft-ot kidobtam az ablakon. Szóval ha összespórolsz egy alkalomra valót, azzal lehet, még sehol nem vagy.

Van egyébként 10ezer alatt is, pl. 7 és 8 körül is, de az árak folyamatosan mennek fel.

2017. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 szenes43 ***** válasza:

Igazából én nem hiszem hogy a magánbeteggel másként,vagy hatékonyabban foglalkozik egy pszichológus. Magam egy alapítványhoz járok és az teljesen ingyenes. Azért nem fizetnék egy pszichológusnak hogy 50 percet vagy 60-at én dumálok s közben jobb esetben kérdez.

Terapeuta többféle végzettségű is van így egy klinikai szakpszichológusnak talán kicsengetném a 10 rongyot ha lenne.

2017. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem te melyik alapitványhoz jársz?

Köszönöm.

2017. júl. 3. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!