Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki ajánlana olyan szakembe...

Valaki ajánlana olyan szakembert, aki hatékonyan tud segíteni önértékelési problémákon, depresszión, akár borderline-on is?

Figyelt kérdés
Akinél eddig jártam, mindig úgy éreztem, hogy rendszertelenül dolgozunk és nem halad semerre a terápia. Rajtam az nem segít, hogy hetente egyszer beszélgetek valakivel arról, ami eszembe jut, és majd szép lassan a sok belátás megváltoztatja az életemet. Olyan kell, aki végigköveti velem az eddigi életutamat, segít megérteni, miért lettem olyan, amilyen, jobban megismer engem, mint én magamat, beleéli magát a helyzetembe és hasznos tanácsokat ad. Ilyennel eddig még nemigen találkoztam, de hátha valaki igen.
2019. júl. 30. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Befekvős hely érdekel? Ha igen, ajánlom Tündérhegyet. Ha nem, a honlapon meg tudod nézni az ott dolgozókat, mindegyikük kiváló szakember, és a legtöbbje tart magánterapiát is.
2019. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
(Tudtommal Milák Piroska az egyikük, aki tart kifejezetten borderline-oknak hatásos terápiát)
2019. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen befekvős hely? Nem vagyok én pszichózisos, sima budapesti pszichológusra vagy mentálhigiénés szakemberre van szükségem.
2019. júl. 30. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Tündérhegyen azt is kezelik, akinek "szimpla" szorongása van, nem egy új Lipótmező a hely, hanem egy rehabilitációs központ. És igen, kezelik ott a depressziót, rengeteg bent a borderline beteg is. Tájékozódj, vagy kérdezz, ha nem ismersz valamit!
2019. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!